• ­Свяжитесь с нами

    Если вы хотите получить больше информации, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
    Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
    Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

powered ByGiro.com

analogovoetv1-glavnay
CifrTv1_Glavnay

Проголосуйте за канал Які канали Вам цікаві?

СЕРГІЙ КИЗИМА ПРИЗНАЧЕНИЙ В.О. ГЕНПРОДЮСЕРА «2+2» 

 

  1+1 media повідомляє про кадрові зміни. 

5 листопада виконувачем обов’язки генерального продюсера телеканалу «2+2», який входить до складу групи 1+1  media, призначено Сергія Кизиму. Про це повідомляє прес-служба холдингу. 

Сергій почав роботу в медіагрупі у лютому 2017 як виконавчий директор каналу «2+2», а з вересня 2019 обіймає посаду керівника координації контент-стратегії. 

«Сергій Кизима – структурний і системний професіонал, який досконало знає канал і разом з командою доклав чимало зусиль для досягнення його високих показників. Сергій зміг вибудувати ефективні і конструктивні комунікації з колегами та, впевнений, стане хорошим керівником і лідером подальших позитивних зрушень », – прокоментував призначення Максим Кривицький, керівник «Телевізійного бізнесу», член правління 1+1 медіа. 

Нагадуємо, що в кінці серпня група 1+1 media представила оновлену структуру і принципи управління, які відповідають стратегії прибутковості 2021 і політиці децентралізації. Група розділена на бізнес-одиниці і корпоративні сервіси. Кожна бізнес-одиниця є самостійним бізнесом, зі своїми цілями, зонами відповідальності, повноваженнями і управлінською командою. Корпоративні сервіси є внутрішнім консалтингом, який забезпечує професійну експертизу і впровадження кращих практик.

 

 

Tex1

Які тематичні канали Вам цікаві?