• ­Свяжитесь с нами

    Если вы хотите получить больше информации, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
    Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
    Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

powered ByGiro.com

analogovoetv1-glavnay
CifrTv1_Glavnay

Проголосуйте за канал Які канали Вам цікаві?

БОРОДЯНСЬКИЙ ПРОКОМЕНТУВАВ ОПРИЛЮДНЕННЯ ДАНИХ ЖУРНАЛІСТІВ «СХЕМ»

 

  6 листопада у Верховній Раді України проходять парламентські слухання «Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми та шляхи їх вирішення». 

Одним із спікерів слухань став міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський. 

Під час свого виступу він сказав, що «журналісти виконують важливу функцію, і держава зобов’язана створювати спеціальні умови для їхньої діяльності». Міністр зауважив, що журналісти, особливо розслідувачі, часто зазнають тиску, і згадав нещодавнє оприлюднення даних журналістів програми «Схеми». 

«Форма тиску може бути різною. Наприклад, публічною. Це може відбуватися через оприлюднення даних журналістів, які працюють над розслідуваннями. Так, як це зараз відбувається із журналістами програми “Схеми”. Ми вважаємо, що відповідальність за оприлюднення даних журналістів повинна бути істотно посилена», – сказав міністр.

Бородянський також додав, що депутатами будуть пропонуватися відповідні зміни до законодавства.

Нагадаємо, колишній народний депутат і заступник голови адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов оприлюднив особисті дані одного з членів знімальної групи «Схем», яка готує розслідування про зв’язки колишнього чиновника з новою українською владою і вплив на неї. Керівництво «Радіо Свободи» засудило розголошення персональних даних співробітників і погрози на їхню адресу з боку Андрія Портнова і закликало правоохоронні органи притягати до відповідальності за такі дії.

 

 

Tex1

Які тематичні канали Вам цікаві?