• ­Свяжитесь с нами

    Если вы хотите получить больше информации, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
    Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
    Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

powered ByGiro.com

analogovoetv1-glavnay
CifrTv1_Glavnay

Проголосуйте за канал Які канали Вам цікаві?

У ДНІПРІ НАПАЛИ НА ЖУРНАЛІСТКУ 

 

  Під час спроби відзняти порушення карантинних вимог у магазині.

Журналістка дніпровського каналу «Відкритий» Христина Малікова отримала редакційне завдання: відзняти на відео роботу продуктових магазинів в умовах карантину. Христина зайшла у найближчий до студії магазин «Асорті», відрекомендувалася і почала знімати на телефон порушення карантинних норм. Їх виявилося чимало: у продуктовому магазині не накрили готову продукцію, а продавець і відвідувачі були без засобів захисту. Побачивши, що журналістка знімає, продавець накинулася на неї з кулаками. Незабаром долучилася і власниця магазину. В результаті у Христини забрали телефон і видалили відзняте на нього відео. Про це повідомляється на сайті телекомпанії. 

«На моє запитання: «чому ви без засобів захисту, якщо в країні карантин?» – продавець надягла маску і почала поводитися агресивно. Вибігла власниця магазину і почала бити мене по руках, щоб забрати телефон. Ще хтось вийшов з-за прилавка і схопив мене за комір. У підсумку у мене відібрали стільниковий. Потім господиня забігла у службове приміщення і видалила відео», – розповідає постраждала Христина Малікова. 

Власниця магазину пояснила свою поведінку тим, що «Асорті» – приватне підприємство і знімати тут заборонено. «Крім того, що господиня порушила закон про перешкоджання журналістській діяльності, у магазині порушили карантинні заходи. Власниця продуктового повинна понести відповідальність за скоєне», – зазначає адвокат В’ячеслав Кошовий. 

Нагадаємо, у Запоріжжі напали на журналістів, які фільмували сюжети про порушення правил карантину.

 

 

Tex1

Які тематичні канали Вам цікаві?