• ­Свяжитесь с нами

    Если вы хотите получить больше информации, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
    Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
    Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

powered ByGiro.com

analogovoetv1-glavnay
CifrTv1_Glavnay

Проголосуйте за канал Які канали Вам цікаві?

НАЦРАДА АНУЛЮВАЛА ЛІЦЕНЗІЮ ТЕЛЕКАНАЛУ РАБИНОВИЧА

 

Регулятор не продовжив ліцензію київському регіональному цифровому телеканалу «Всі новини». 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 30 жовтня відмовила у продовженні строку дії ліцензії київському регіональному телеканалу «Всі новини» (ТОВ «Медіамережі»), який знаходиться у сфері впливу народного депутата партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадима Рабиновича. Мовник не вклався у відведені законом терміни подачі документів на продовження ліцензії. Також у телеканалу було дві непогашені санкції від Нацради у формі попередження. 

За рішення не продовжувати ліцензію проголосувало п’ять членів Нацради. Під час голосування утрималися Олександр Ільяшенко (пропонував пробачити мовнику порушення і продовжити ліцензію) і Максим Онопрієнко (свою позицію не висловлював). Також на засіданні був відсутній Валентин Коваль. 

Цифрова ліцензія телеканалу на регіональне мовлення у Києві вийшла 3 жовтня 2019-го, вона була видана мовнику 3 жовтня 2012-го, після виграшу на регіональному цифровому конкурсі, який проводила Нацрада. Згідно із законом ліцензія мовника залишається дійсною (після закінчення терміну її дії зокрема) до моменту прийняття регулятором рішення про продовження або непродовження ліцензії. Таким чином, телеканал зобов’язаний призупинити мовлення у цифровій мережі «Зеонбуд» після набуття рішенням чинності (зазвичай рішення Нацради вступають у силу наступного після публікації). 

У Нацраді зазначають, що канал «Всі новини» подав заяву на продовження терміну дії ліцензії на мовлення із запізненням на 173 дні, також у мовника є два попередження від 29 серпня 2018-го і 28 березня 2019-го. Вони не скасовані у судовому порядку, а тому діють. Згідно із законодавством, телерадіомовники зобов’язані подати заяви на продовження своїх ліцензій у встановлені терміни – не раніше 240 днів і не пізніше 180 днів до закінчення строку дії ліцензії. 

На засіданні Нацради телеканал представляв член редакційної ради телеканалу Андрій Дегтярьов – цивільний чоловік екс-члена Нацради Лариси Мудрак, а також юрист мовника. Обидва намагалися переконати членів Нацради, що документи про продовження ліцензії були подані в строк, але не були доставлені поштовим сервісом. Дізнавшись про недоставку документів від представника апарату Нацради, телеканал подав їх знову, запізнившись з терміном. Хто саме повідомив про початкову недоставку документів, представники телеканалу не змогли пояснити членам Нацради. 

Останній рік «Всі новини» ретранслював супутниковий новинний телеканал News Network, який також входить в орбіту впливу Вадима Рабиновича, формально замінивши логотип News Network на «Всі новини». Юридична особа «Всі новини» – ТОВ «Медіамережі» – належить ТОВ «Концерн  «Українські захисні технології»»(99,99%), який, зі свого боку, безпосередньо належить Йосипу Аксельруд – виконавчому директору Всеукраїнського єврейського конгресу і помічникові Вадима Рабиновича на громадських засадах у попередньому скликанні Верховної Ради. Він також значиться директором телеканалу і його компанії-власниці. Ще 0,01% каналу записаний на Андрія Альошина – помічника Вадима Рабиновича і його бізнес-партнера, який також володіє половиною музичного телеканалу OTV (друга половина – у екс-нардепа БПП Олександра Бригинця). 

У сфері впливу Вадима Рабиновича знаходяться також такі медіаактиви: новинний портал MIGnews, 50% супутникового музичного телеканалу OTV і 50% супутникового новинного телеканалу News Network (другою половиною офіційно володіє житель Києва Юрій Олексієнко). 

Відзначимо, в 2013-2017 роках київський цифровий канал «Всі новини» разом зі львівським цифровим каналом-двійником «Захід новини» входили в медіахолдинг «Вести Україна», який пов’язували з екс-міністром доходів і зборів часів Віктора Януковича Олександром Клименком. Після канали були продані. Спочатку телеканали отримали місця в регіональній «цифрі» на конкурсі Нацради у вересні 2012 року: тоді вони належали холдингу ESG Юрія Каплуненко – чоловіка екс-члена регулятора Оксани Головатенко. ЗМІ тоді писали про ознаки корупції даного конкурсу, телеканали до моменту продажу вели так зване тестове мовлення, не проводячи власного продукту. 

З огляду на непродовження київської цифровий ліцензії «Всі новини», Нацрада зобов’язана провести новий конкурс на місце телеканалу в київській цифровій мережі «Зеонбуд». Серед місцевих телеканалів Києва без цифрових ліцензій залишилися два аналогових телеканали – «Перший київський» (ТОВ «ТРК «Купол»), який пов’язують з одеським забудовником Володимиром Галантерніком і «Правда тут Київ»(ТОВ «ТРК «Академія» / ТОВ «ТРК «Сатурн») легкоатлета Івана Гришина і власника Ірпінського провайдера «Бест та місцевого медіахолдингу «Погляд» Олексія Зіневича.

 

 

Tex1

Які тематичні канали Вам цікаві?