• ­Свяжитесь с нами

    Если вы хотите получить больше информации, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
    Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
    Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

powered ByGiro.com

analogovoetv1-glavnay
CifrTv1_Glavnay

Проголосуйте за канал Які канали Вам цікаві?

ЄВРОПОЛ ВИКРИВ ПІРАТСЬКИЙ СТРІМІНГ, ЩО МАВ 2 МЛН ПЕРЕДПЛАТНИКІВ 

 

  Сервіс працював протягом п’яти років. 

Європол викрив піратів, які надавали SVOD-послуги протягом п’яти років. Сервіс мав двохмільйонну аудиторію і навіть власну мережу підтримки клієнтів, передає digitaltveurope.com. 

Цей потоковий сервіс пропонував доступ до контенту, отриманого нелегальним способом. Бібліотека налічувала 40 тис. телеканалів, фільмів, шоу, серіалів та ін. Пірати поширювали контент у країнах Європи, Азії та Близького Сходу, а також займалися відмиванням грошей. Загалом піратський стрімінг приносив прибуток у розмірі близько €15 млн. 

Вели розслідування іспанські поліцейські, а підтримку їм надавали колеги з Бельгії, Канади, Чехії, Данії, Франції, Італії, Німеччини, Люксембургу, Нідерландів, Польщі, Румунії, Швеції, Великобританії та США. 

Операція із затримання піратів пройшла 3 червня 2020 року одночасно у декількох країнах. Поліцейські провели 15 обшуків і заарештували 11 осіб (зокрема й лідера): 4 в Іспанії, 1 у Німеччині, 3 у Швеції, 3 у Данії, а також допитали ще 16 підозрюваних. 

У результаті операції було вилучено €4,8 млн. Правоохоронці також наклали арешт на 50 IP-адрес, конфіскували обладнання, заморозили 11 банківських рахунків на загальну суму €1,1 млн. 

Нагадаємо: раніше стало відомо, що 51% вболівальників дивляться спортивні трансляції на піратських сайтах.

 

 

Tex1

Які тематичні канали Вам цікаві?