• ­Свяжитесь с нами

    Если вы хотите получить больше информации, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
    Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
    Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

powered ByGiro.com

analogovoetv1-glavnay
CifrTv1_Glavnay

Проголосуйте за канал Які канали Вам цікаві?

АМЕРИКАНСЬКА ПИСЬМЕННИЦЯ ВІДМОВИЛАСЯ ВІД СМАРТФОНА НА РІК ЗАРАДИ $100 000 

 

По завершенні восьми місяців Елана Магден налаштована на перемогу. 

Елана Магден, фентезі-письменниця з Нью-Йорка вирішила взяти участь у челленджі від Vitamin Water. Його мета – відмовитися від використання смартфона та планшета на цілий рік; переможець отримає грошовий приз у розмірі $100 000. Про це повідомляє CNN. 

Магден обрали зі ста тисяч претендентів на участь у Челенджі Scroll Free for Year. Наразі письменниці залишилося протриматися ще 4 місяці. 

Щоб переконатися, що учасниця грає за правилами, її Iphone 5s замінили на кнопковий телефон, з якого можна тільки телефонувати та писати СМС. А в лютому 2020-го вона пройде тест на детекторі брехні. 

Під час челенджа у Магден є безлімітний доступ до ноутбука, комп’ютера та пристроїв, якими керують за допомогою голосу, та які не класифікуються як смартфони, на кшталт Amazon Echo. 

Уже минуло вісім місяців з початку конкурсу і письменниця задоволена результатами: «Відмова від смартфона принесла мені свободу та змусила побачити деякі шкідливі для здоров’я звички. Зараз я працюю над тим, щоб змінювати своє життя». 

Також Магден називає очевидні мінуси: одного разу вона записала неправильно номер телефону через що застрягла в аеропорту. Перевірити його було неможливо. 

Іншим разом у неї зламався двигун у незнайомій місцевості і необхідно було викликати службу або дізнатися, де автомайстерня, але з кнопковим телефоном їй не вдалося цього зробити. 

З переваг – письменниця стала продуктивнішою і просунулася в написанні своєї серії книжок під назвою The Shadow War Saga.

 

 

Tex1

Які тематичні канали Вам цікаві?