• ­Свяжитесь с нами

    Если вы хотите получить больше информации, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
    Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
    Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

powered ByGiro.com

analogovoetv1-glavnay
CifrTv1_Glavnay

Проголосуйте за канал Які канали Вам цікаві?

«2+2» І ПРОДЮСЕРИ «КАРПАТСЬКОГО РЕЙНДЖЕРА» ВІДРЕАГУВАЛИ НА ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ЗАБОРГОВАНОСТІ ПЕРЕД ТВОРЧОЮ ГРУПОЮ ПРОЄКТУ 

 

  Спільна заява каналу «2+2» та продюсерів серіалу 

«Вчора, 14 травня, у соціальній мережі Facebook стала поширюватися інформація щодо заборгованості перед творчої групою, яка працювала над створенням серіалу «Карпатський рейнджер». 

Перший україномовний детективний серіал «Карпатський рейнждер» було знято за фінансової підтримки Міністерства культури України на замовлення телеканалу «2+2». Прем’єра проекту відбулась у лютому цього року. 

Телеканал «2+2» заявляє, що по серіалу «Карпатський рейнджер» виконав фінансові зобов’язання в повному обсязі, про що свідчать результати аудиту, який проводила незалежна аудиторська компанія. 

Продюсер Вадим Червяков пояснює, що під час зйомок проєкт зайшов в over budget, що призвело до виникнення заборгованості по гонорарам, та запевняє, що ситуація з виплатою гонорарів знаходиться під контролем, а графік погашення заборгованостей доведений до відома творчої групи серіалу. 

«У зв’язку з обмеженнями, спричиненими карантином, повною зупинкою виробництва, ми були змушені повідомити творчій групі серіалу про відтермінування строків виплат гонорарів. Я постійно підтримую зв’язок з творчою групою серіалу та інформую усіх учасників про зміни у графіку погашення заборгованості. Ми розуміємо, наскільки це складний період для всіх нас, однак сподіваємось, що послаблення цих обмежень дасть змогу продакшенам якомога швидше відновити роботу та виконати усі фінансові зобов’язання  у повному обсязі», – зазначає Вадим Червяков, виконавчий продюсер серіалу «Карпатський рейнждер»». 

Нагадаємо, «Карпатський рейнджер» – це 24-серійний детективний серіал про штаб-сержанта канадської кінної поліції українського походження Пола Гордійчака, який прибуває в Західну Україну в якості інструктора програми «Український шериф». Після завершення навчання штаб-сержант виявляється в епіцентрі страшних подій – кілер, який повинен його вбити, випадково потрапляє в майбутнього шерифа містечка Нагура. 

Зйомки серіалу «Карпатський рейнджер» тривали півроку на кількох основних локаціях в Києві і області. Крім того, в зйомках бойових сцен, епізодів із погонями на авто і конях взяли участь понад 30 професійних каскадерів і дублерів, а в масових сценах детектива знялися також жителі прикарпатських селищ. 

Прем’єра детективу відбулася на телеканалі «2+2» 24 лютого о 20:30.

 

 

Tex1

Які тематичні канали Вам цікаві?