• ­Свяжитесь с нами

    Если вы хотите получить больше информации, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
    Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
    Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

powered ByGiro.com

analogovoetv1-glavnay
CifrTv1_Glavnay

Проголосуйте за канал Які канали Вам цікаві?

НА «УКРАЇНСЬКІЙ ПРАВДІ» ВИЙШОВ ПІДКАСТ ПРО КІНО- І ТЕЛЕІНДУСТРІЮ 

 

  Під назвою «Без попкорну із Анною Паленчук». 

Анна Паленчук, українська кінопродюсерка та сценаристка, запускає перший подкаст про кіно- і телеіндустрію, повідомляє прес-служба УП. 

У рамках підкасту «Без попкорну з Анною Паленчук» ведуча буде спілкуватися з відомими представниками галузі, які розкажуть про найгучніші кіно- і телепроекти. 

«Рік я прожила в Канаді і застала бум подкастів. Кожен день я слухаю кілька подкастів американських колег, які активно обговорюють американську і світову кіноіндустрію, адже ми живемо в непростий час трансформацій, коли ніхто не знає, що нас чекає. На мою думку, саме зараз час активно обговорювати не тільки досягнення галузі, а й її майбутнє, зокрема, як буде розвиватися кіно і які проекти нас чекають», – коментує Анна Паленчук. 

Першою гостею нового підкасту стала Наталя Ворожбит – сценаристка, режисерка, шоураннерка. Вона розповіла про свій унікальний досвід роботи над одним із найрейтинговіших серіалів країни «Спіймати Кайдаша» (СТБ). Подкаст був записаний дистанційно, згідно з правилами і умовами перебування на карантині. 

Наступними гостями стануть Олексій Гладушевський, креативний продюсер StarLight Originals (продюсер серіалу «Перші ластівки», «Новий канал»); Ахтем Сеітаблаєв, актор і режисер; Павло Сушко, народний депутат України, який активно займається нормативною базою кіногалузі і працював над успішним вступом Україна в Єврімаж. 

Підкаст «Без попкорну з Анною Паленчук» доступний на сайті видання «Українська правда» за посиланням, а також у додатках Apple Podcasts, Soundcloud та Spotify. 

 

 

Tex1

Які тематичні канали Вам цікаві?