• ­Свяжитесь с нами

    Если вы хотите получить больше информации, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
    Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
    Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

powered ByGiro.com

analogovoetv1-glavnay
CifrTv1_Glavnay

Проголосуйте за канал Какие каналы Вам интересны?

 

Кільком журналістам російського каналу НТВ заборонили в’їзд в Україну на три роки

 

04 04 6

Державна прикордонна служба України (ДПСУ) заборонила в'їзд журналістам російського каналу НТВ терміном на три роки. В Україну також не пустили журналістів з російської газети «Коммерсантъ». Про це йдеться на сайті відомства.

 Журналістів НТВ прикордонники зустріли 3 квітня на ділянці відділу «Амвросіївка». «Учора на виявили ще одну групу російських журналістів телеканалу НТВ  

Прикордонний наряд помітив чоловіків поблизу пункту пропуску «Успенка». Вони їхали на таксі і, зупинившись неподалік кордону, почали здійснювати відеозапис облаштування держрубежу та криками намагалися привернути до себе увагу місцевих жителів. Помітивши прикордонників, вони закрилися в автівці і лише після роз'яснення українського законодавства надали для перевірки свої документи», - повідомляє ДПС.

 За інформацією прикордонників, один з журналістів НТВ перебував у стані алкогольного сп'яніння та почав грубо висловлюватися в бік прикордонників і громадян України, при цьому вживаючи ненормативну лексику

 «У ході подальшого з'ясування мети перебування в Україні у них виявили відеозаписи з декількох пунктів пропуску та ділянок державного кордону, після чого затримані зізналися, що є журналістами російського телеканалу НТВ», - повідомляє прикордонна служба.

 Журналістів каналу НТВ притягнули до адміністративної відповідальності та заборонили в'їзд на територію України терміном на три роки.

 Іншу групу російських журналістів не пропустили на Луганщині через пункт пропуску «Ізварине».

За інформацією прикордонної служби, двоє громадян Росії не змогли підтвердити мету своєї поїздки в Україну: «Спочатку вони заявили, що їдуть з туристичною метою до міст Луганськ, Харків та Одеса. В подальшому почали запевняти, що по службовій необхідності перебували в м. Ростов-на-Дону і транзитом через Україну слідують до м. Бєлгород. Зі слів громадян, вони є журналістами газети «Коммерсантъ». Проте одне з посвідчень було видане від ТОВ «Новое время», термін дії якого закінчився ще минулого року. Також росіяни мали при собі чистий бланк посвідчення про відрядження з печатками».

Нагадаємо, Державна прикордонна служба України (ДПСУ) заявила, що безпідставно не перешкоджала російським журналістам при перетині державного кордону та виконує свої завдання відповідно до чинного законодавства.

 

 

Изображения по вертикали
Tex1

Какие тематические каналы Вам интересны?

foto

foto