• ­Свяжитесь с нами

    Если вы хотите получить больше информации, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
    Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
    Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

powered ByGiro.com

analogovoetv1-glavnay
CifrTv1_Glavnay

Проголосуйте за канал Какие каналы Вам интересны?

 

Канал «Рада» мовить без супутникової ліцензії

 

03 04 3

 Телеканал «Рада» вже півроку діє без ліцензії на супутникове мовлення. Про це під час чат-конференції на «Телекритиці» сказала заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Лариса Мудрак. Відповідаючи на запитання про доцільність об'єднання каналі «Рада» Відповідаючи на запитання про доцільність

об'єднання каналі «Рада» і БТБ та перетворення їх у канал суспільного мовлення, Лариса Мудрак повідомила: «Канал "Рада" з 10 вересня 2013 року діє без ліцензії на супутникове мовлення. Ми неодноразово зверталися з листами, консультували, допомагали, однак у парламентського каналу під час суспільно-політичної кризи не знайшлося часу та сил подбати про переоформлення продовження ліцензії. А вони мають показувати приклад правової відповідальності в першу чергу. Сподіваємося, що зараз, подавши наново заявку на переоформлення, канал виправить свої помилки. Форс-мажор політичних подій дає шанс на порозуміння та співвідповідальність обох сторін: як регулятора, так і мовника».

 «Телекритика» намагається отримати коментар з цього приводу у керівництва каналу.

 Нагадаємо, 7 березня Василя Климчука знову призначено керівником телеканалу «Рада».

 Як писала «Телекритика», 11 березня співробітники парламентського телеканалу «Рада» висловили недовіру керівництву в особі виконуючого обов'язки директора каналу Василя Климчука. Згодом деякі працівники каналу заявили про наміри пана Климчука звільнити їх за висловлену недовіру.

 Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко пропонує голові Верховної Ради Олександру Турчинову призначити пана Климчука тимчасово виконуючим обов'язки директора каналу «Рада». На його думку, остаточне рішення про призначення керівника каналу необхідно ухвалити після консультацій з трудовим колективом та фахівцями в галузі медіа.

 19 березня на каналі відбулися збори колективу.

 

Изображения по вертикали
Tex1

Какие тематические каналы Вам интересны?

foto

foto