• ­Свяжитесь с нами

    Если вы хотите получить больше информации, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
    Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
    Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

powered ByGiro.com

analogovoetv1-glavnay
CifrTv1_Glavnay

Проголосуйте за канал Які канали Вам цікаві?

ТРК ТОВ "ТИТ" (головна)

 

ТОВ "Телеинформационные технологии"

 

   Послуга кабельного телебачення ТОВ "Телеинформационные технологии" - телекомунікаційна послуга, яка полягає в наданні можливості споживачам перегляду Пакетів телевізійних програм за індивідуальною підпискою з використанням телекомунікаційної мережі.    ТОВ "Телеинформационные технологии" здійснює трансляцію ефірних і супутникових каналів в аналоговому форматі.   Стаючи абонентом кабельної мережі ТОВ "Телеинформационные технологии", Ви отримуєте:
   
  Доступ до найбільш популярним українським і зарубіжним каналам. Стабільність і надійність в отриманні послуг. Висока якість прийому ТВ-сигналу. Поширення тільки ліцензійних програм, стабільний перелік яких забезпечують надійні і довгострокові контакти з нашими партнерами. Швидке і професійне обслуговування. Наявність власної сервісної служби.

    Кабельна мережа ТОВ "Телеінформаційні технології" - стабільність, надійність прийому телевізійного сигналу, професійне обслуговування абонентів кабельної мережі. У компанії ТОВ "Телеінформаційні технології" працює команда фахівців високої кваліфікації. Це є гарантом якості послуг, оперативності у визначенні та усуненні будь-яких несправностей, швидкого реагування на виникаючі проблеми. Порядність, чесність, професіоналізм - запорука успішної роботи колективу однодумців.

 
Правила (Регламент) надання доступу до послуг багатоканальної мережі ТОВ ТРК “Телеінформаційні технології”...


Договір Публічної оферти на надання послуг кабельного телебачення ТОВ "ТРК "Телеінформаційні технології»”


Схематичне зображення структури власності Товариства з обмеженою відповідальністю ТРК /Телерадіокомпанія/ «Телеінформаційні технології»

 

 

Tex1

Які тематичні канали Вам цікаві?