• ­Свяжитесь с нами

    Если вы хотите получить больше информации, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
    Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
    Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

powered ByGiro.com

analogovoetv1-glavnay
CifrTv1_Glavnay

Проголосуйте за канал Які канали Вам цікаві?

МІЖНАРОДНІ КАНАЛИ «МЕДІА ГРУПИ УКРАЇНА» СТАЛИ ДОСТУПНІ В ІЗРАЇЛІ  

 

  Група уклала контракт з великим ізраїльським оператором платного телебачення. 

«Медіа Група Україна» уклала контракт на ретрансляцію міжнародних телеканалів Ukraine 1/ Ukraine 2 та NLO TV 1/ NLO TV 2 з компанією Terra TV − творцем платформи ALTRU на базі ізраїльського телекомунікаційного провайдера НОТ − найбільшого оператора країни. Про це повідомляє прес-служба МГУ. 

«В Ізраїлі проживає багато українців, тому велика увага команда ALTRU приділяє підбору українських каналів. Важливо, що серед них тепер є і міжнародні версії телеканалів «Україна» та НЛО TV − Ukraine 1/Ukraine 2 і NLO TV 1/NLO TV 2 », − йдеться у повідомленні групи. 

У 2019 відбувся офіційний запуск платформи ALTRU, в яку входить 65 ефірних каналів, а також великий VOD архів. Платформа надає унікальне технологічне рішення на базі оператора HOT, яке дозволяє на одному ресивері здійснювати трансляцію кабельного та інтернет-телебачення. Глядач НОТ через ресивер, що знаходиться у його розпорядженні, може підключатися до порталу ALTRU. У лінійці каналів HOT портал ALTRU знаходиться на 111 кнопці. Кожен день оновлюється архів фільмів, серіалів і програм. Залежно від рейтингу змінюється кількість і якість каналів. 

«За пів року існування пакету українських каналів в Ізраїлі ми набрали значну кількість абонентів. Це наше спільне досягнення − унікальність платформи й широта нашого контенту − це поєднання успіху для українських абонентів. А розподіл мов, української та російської − 50/50, і можливість вибору звукової доріжки − розширюють нашу цільову аудиторію», − говорить Олександр Ремезовский, директор департаменту дистрибуції платних каналів «Медіа Групи Україна». 

Директор по маркетингу ALTRU Юрій Гольдштейн коментує співпрацю з українськими каналами так: «Ми дуже раді співпраці з компанією «Медіа Група Україна», що представляє ці канали в Ізраїлі. Ми сподіваємося, що до тисяч задоволених клієнтів платформи ALTRU будуть додаватися нові, які знайдуть для себе на нашій платформі той контент, який не зможуть подивитися більше ніде в Ізраїлі». 

Телеканали Ukraine 1/Ukraine 2 та NLO TV 1/NLO TV 2 − це українські канали з міжнародними правами для всього світу. Канали представлені у HD-якості у режимі 24/7 для провайдерів усіх типів (аналогових, цифрових, супутникових OTT-операторів та ін). Телеканал Ukraine 1 транслює найкращі українські серіали, художні фільми, документальні, соціальні та інформаційні програми: серіали «Співачка», «Клан ювелірів», «На лінії життя», «Ляля», «Доктор Ковальчук», скріптед-реаліті «Реальна містика», «Агенти справедливості» та ін. Ukraine 2 показує програми й шоу: «Говорить Україна», «Місія: краса», «Свекруха або невістка», «Кращий кухар на селі» та ін. NLO TV 1 − це гумористичні серіали й розважальні програми («Як гартувався стайл», «Суперкопи», «СышЫшьШоу», «Мамахохотала» та ін.). NLO TV 2 − шоу і передачі з навчальними елементами («Чистоплюї», «Роздовбаї», «Еврочекін» та ін). Лайфхак, незвичайні подорожі, експерименти, приправлені гострим гумором, для найвимогливішої аудиторії.

 

 

Tex1

Які тематичні канали Вам цікаві?