• ­Свяжитесь с нами

    Если вы хотите получить больше информации, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
    Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
    Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

powered ByGiro.com

analogovoetv1-glavnay
CifrTv1_Glavnay

Проголосуйте за канал Які канали Вам цікаві?

APPLE УКЛАЛА П’ЯТИРІЧНИЙ КОНТРАКТ З КОЛИШНІМ ГОЛОВОЮ HBO 

 

  Вважається, що він допоміг каналу домогтися «преміального» статусу. 

У найближчі п’ять років Річард Плеплер створюватиме для Apple TV+ ексклюзивні фільми та серіали. Сума угоди не уточняється, проте переговори тривали кілька місяців. Про це повідомляє The New York Times. 

Плеплер у HBO пропрацював 28 років (шість із яких як CEO) і займався підготовкою кабельної мережі до переходу у цифрову еру, а також брав участь у запуску хітів на кшталт «Гри престолів» і «Великої маленької брехні». Він залишив телеканал у лютому минулого року у зв’язку зі злиттям Time Warner Inc., що володіє однойменною кіностудією і низкою телеканалів, серед яких HBO, з оператором зв’язку AT&T Inc. Згодом він заснував свою компанію Eden Productions. 

Як зазначає видання, Плеплер продовжить робити для Apple той тип контенту, яким він займався для HBO до угоди AT&T і WarnerMedia. 

При цьому багато журналістів зазначають, що в Apple є всі шанси стати «новим HBO», випускаючи відносно мало тайтлів, але приділяючи максимум уваги якості. Ба більше, для Apple TV+ уже розробляється серіал, від якого сама HBO відмовилася − новий військовий серіал з лінійки «Братів по зброї». 

Що показово, сам HBO, навпаки, має намір збільшити кількість випущених шоу, щоб підвищити свою присутність на ринку стрімінга. Тим більше що найближчим часом WarnerMedia запускає свого конкурента Netfllix − стрімінговий сервіс HBO Max.

 

 

Tex1

Які тематичні канали Вам цікаві?