• ­Свяжитесь с нами

    Если вы хотите получить больше информации, заполните эту форму. Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
    Пожалуйста, заполните все обязательные поля.
    Отправляя эту форму, вы принимаете нашу политику конфиденциальности.

powered ByGiro.com

analogovoetv1-glavnay
CifrTv1_Glavnay

Проголосуйте за канал Які канали Вам цікаві?

ОЛЕНА ТРИБУШНА ОЧОЛИТЬ МОВЛЕННЯ ТЕЛЕКАНАЛУ ДЛЯ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ 

 

  Канал почне мовлення 15 лютого 

Державний телеканал для тимчасово окупованих територій, який створюється на базі каналу UA|TV, розпочне мовлення 15 лютого. Інформаційне мовлення очолить Олена Трибушна. Про це повідомляється на сайті МКМС. 

На першому етапі канал буде об’єднувати українсько- та російськомовні розважальні програми, серіали та кінофільми виробництва провідних українських медіагруп, та інформаційне мовлення власного виробництва. Контент транслюватиметься українською та російською. 

Директора нового телеканалу буде обрано шляхом конкурсного відбору в січні. До того моменту виконувати його обов’язки буде заступник директора Юлія Островська. Керівником інформаційного мовлення стане Олена Трибушна, колишня головна редакторка 24 каналу, в минулому — заступник головного редактора видання «Новое Время» та редактор журналу «Кореспондент». 

«Мета нового телеканалу — повернути в український інформаційний і культурний простір тих наших співгромадян, які через війну вже шостий рік позбавлені можливості дивитись українське телебачення і отримувати об’єктивну інформацію про власну країну, і на чиє ставлення до України впливають переважно російські телеканали», –  каже Олена Трибушна. 

Кінцева концепція мовника буде визначена після призначеня керівника каналу. 

Нагадаємо, раніше Володимир Бороодянський повідомив, що новий державний телеканал буде доступним для 80% мешканців територій ОРДЛО.

 

 

Tex1

Які тематичні канали Вам цікаві?